close
نازچت
X شیلد در آپدیت کلش آف کلنز 2015 X رزگیم X آپدیت کلش آذر 94 شیلد جدید X آپدیت های کلش آف کلنز 94 X حمله با شیلد در کلش آف کلنز X حمله کردن با شیلد در آپدیت بازی کلش X حمله کردن در عین داشتن شیلد در کلش آف کلنز X خرید شیلد در آپدیت آذر 94 کلش آف کلنز X سیستم شیلد جدید بازی کلش آف کلنز X شیلد در آپدیت آذر ماه 94
دوشنبه 30 مرداد 1396
X شیلد در آپدیت کلش آف کلنز 2015 X رزگیم X آپدیت کلش آذر 94 شیلد جدید X آپدیت های کلش آف کلنز 94 X حمله با شیلد در کلش آف کلنز X حمله کردن با شیلد در آپدیت بازی کلش X حمله کردن در عین داشتن شیلد در کلش آف کلنز X خرید شیلد در آپدیت آذر 94 کلش آف کلنز X سیستم شیلد جدید بازی کلش آف کلنز X شیلد در آپدیت آذر ماه 94
جای تبلیغات شما
برترین کاربر ماه
 • هنوز مشخص نشده است
 • هنوز مشخص نشده است
 • هنوز مشخص نشده است
 • هنوز مشخص نشده است
 • هنوز مشخص نشده است
 • هنوز مشخص نشده است
اتاق آرزو
عضویت
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
نظر سنجی
ارچه طریقی با سایت رزگیم آشنا شده اید؟
خبرنامه
خبرنامه
با عضویت در خبرنـــــــــامه می توانید آخرین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت کنید .

دیگرامکانات
هایپرتمپ دات آی آر
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی
شیلد حمله و دفاع در آپدیت کلش آف کلنز
 • تعداد بازدید : 92
 • بالاخره سوپرسل شروع به دادن پیش نمایش کرد و برای اولین بار هم شیلد حمله و دفاع در آپدیت کلش آف کلنز را رونمایی کرد که میتواند به نوعی یکی از خصوصیات آپدیت جدید بازی باشد و روند بازی را به کلی تغییر دهد.


  شیلد حمله و دفاع در آپدیت کلش آف کلنز

  البته قبلا هم سوپرسل گفته بود چه آن هایی که تاون هال پایین هستند و چه آن هایی که مکس لول هستند تحت تاثیر آپدیت جدید قرار خواهند گرفت و این یک بازی برای تمام بازیکنان است و نمیشود دو دستگی در بازی رخ دهد.

  یکی از مسائلی که در بازی تاثیر گذار است و در بروز رسانی ها و آینده بازی تاثیر گذار است و هر روز با آن نیز سرو کار داریم شیلد است و سیستم شیلد یک کار پیچیده و ظریف است که شامل یک بسته گسترده و تغییرات بزرگی است که برای دفاع عادلانه تر روستا طراحی شده است و به بازی انعطاف بیشتری می دهد و هدف آن این است که کاربران را به حمله های بیشتر تشویق خواهد کرد !

  شیلد حمله و دفاع در آپدیت کلش آف کلنز

  سیستم شیلد ( سپر ) بازنگری شده است و بهبود یافته است .

  قبلا در چند پست در مورد جزئیات سیستم شیلد توضیحاتی داده شده بود که گفته شده بود شیلد حمله و دفاع چگونه بازیکنان را تجت تاثیر قرار خواهد داد با این حال دو تغییر اساسی که باید بازیکنان با آن آشنا باشند و آگاهی داشته باشند که اولین و مهمترین آن :

  + تخریب تاون هال دیگر شیلد به شما اهدا نمی کند – پس تاون هال هایتان را دیگر در داخل روستا قرار دهید!

  + هنگام شیلد اگر حمله کنید دیگر شیلد شما کلا از بین نمی رود بلکه بر اساس طراحی بازی ، مقداری از آن کم می شود.

  قانونی که برای این شیلد طراحی شده است بر اساس حمله ای است که به شما و تخریب روستایتان بدست خواهد آمد و بر این اساس هرچه حملات و تخریب بیشتر باشد ساعات شیلد افزایش می یابد .

  ۱۲ ساعت شیلد با تخریب ۳۰% روستا کسب می شود.
  ۱۴ ساعت شیلد با تخریب ۶۰% روستا کسب می شود.
  ۱۶ ساعت شیلد با تخریب ۹۰% روستا کسب می شود.
  افرادی که حمله می کنند اگر با ۵۰% نیروهایش به شما حمله نکند ، شیلدی کسب نمی شود !

  راجب به حمله ایی که می کنید ، زمانی که در حالت شیلد (محافظت) هستید :

  + زمانی که در حالت شیلد هستید می توانید سرچ کنید که از زمان شیلدتان کم نمی شود ، می توانید حالت انتقام  را بکار بگیرید ( revenge ) و در یا در حالت مولتی پلیر حمله و بازی کنید.

  + استفاده از multiplayer بازی یا استفاده از حالت revenge بازی از شیلد شما ۳ ساعت کم می کند .

  + در حملات بعدی در حالت شیلد ساعات بیشتری کم می شود از شیلد ( ۴ ساعت ، ۵ ساعت و …)

  تغییرات زیادی برای این مورد ها وجود دارد از جمله محافظت از روستای جدید و غارت مجدد و پیشنهاد جایزه و … ولی در حال حاضر تا این اندازه برای این پست کافی است و این جزئیات و کنجکاوی های شما در آینده بحث خواهیم کرد و همین بس که حملات روزانه و دفاع از روستا را دیدیم که چگونه بازی و یک بازیکن کلش (Clasher ) را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

  این شیلد برای همه آغاز می شود.

  سیستم دفاعی شیلد از ابتدای بازی دست نخورده باقی مانده بود و باید برای آن فکری می شد چرا که بعد از هر حمله بازیکنان به مدت طولانی به حالت شیلد می رفتند و نزاع و حمله کمتر می شد.

  در مورد سیستم دفاع / حمله – در حالت دفاع ممکن است کمی زننده و با ناراحتی برای شما باشد ، چرا که ساختمانهایتان را می بینید تخریب شده است و غنائم بازی به سرقت رفته و اکسیر و طلا هایی را از حملات دیگران از دست داده اید ولی باید توجه داشته باشید که نیمی از هیجان بازی و سرگرمی آن وشیرینی بازی به حمله است ، سیستم کاملا متعادل طراحی شده است و به دقت برنامه ریزی شده است و امکان سرکوب مهاجم وچود دارد و ضربه زدن به بازیکنان دیگر خیلی سخت نیست و اغلب بازیکنان را در حالت هجومی قرار خواهد داد.

  سیستم جدید شیلد می توان بازیکنان را به امیدوار کند تا به جمع کردن تروفی بپردازند و آنها را عملا هل دهد به لیگ های برتر برای گرفتن و کسب جوایز بیشتر لیگهای بالاتر و گیم پلی بازی را لازم بود بعد از سه سال تغییر داد و همین باعث می شود تا بازیکنان از راه های خلاقانه کشف کنند و از استراتژی های مختلف کسب درآمد کنند !

  شیلد حمله و دفاع در آپدیت کلش آف کلنز

  تاون هال خارج – دیگر احتیاج بود به یکی سیستم جدید شیلد

  درست است که “شیلد رایگان” با گذاشتن تاون هال در بیرون از دهکده به راحتی کسب میشد و در بسیاری از روستاها و نقشه ها و استراتژی ها بکار گرفته می شد ولی نبرد : راهی عادلانه تر متعادل تر و انعطاف پذیر و سرگرم کننده است که باعث درگیری بیشتر بین بازیکنان می شود و پشتیبانی بهتر از گیم پلی بازی است برای راه های آینده و برنامه های جدید بازی بکار گرفته می شود.

  چطور سیستم دفاعی شیلد جدید بازی را بهتر می کند ؟

  گرفتن شیلد دیگر غیر قابل اعتماد است و دیگر شیلد برای مدت طولانی در دهکده تان فعال نیست.

  دفاع خوب می تواند شما را اجبار کند به دفاع دوباره از دشمن – تخریب کم هم هیچ شیلدی نمی دهد.

  زمان شیلد انعطاف ناپذیر است و اغلب بیش از حد طولانی و یا خیلی کوتاه نیست و متناسب با برنامه روزانه شما است.

  شیلدهای ۱۲ ساعته خیلی طولانی بود و به این معنا که شما بازی را فراموش می کردید و با شیلد های جدید بازی معنای بهتری پیدا می کند .

  شیلد های طولانی باعث دلسرد شدن از بازی می شود و یک تاکتیک ضعیف به شمار می آید .

  شیلدهای طولانی که به دفاع کننده داده می شد به بازی لطمه می زد و باعث خسته کننده شدن بازی می شد.

  شیلد حمله و دفاع در آپدیت کلش آف کلنز

  واضح است که برای بهبود بازی موثر بود ! و افراد باهوش می توانند به خوبی بازی را مدیریت کنند چرا که شیلدهای قبلی که غیر قابل اعتماد بودند و انعطاف پذیر نبودند منجر به شیلد فراموش شده می شدند و شیلد فراموش شده باعث عدم درگیری می شود و عدم درگیری و مبارزه منجر به عدم حمله می شد و عدم حمله منجر به دلسرد شدن از بازی می شد .

  ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که قبلا ایکس مود گیمز با طراحی سیستمی برای بعضی از سیستم عامل ها قابلیت سرچ تاون هال گوشه و خارج از نقشه را پیاده سازی کرده بود که با این عملکرد جدید و سیستم شیلد آن قابلیت نیز خنثی شده است و بازیکنان دیگر نیازی ندارند یک ساختمان مهم را به بیرون از نقشه هدایت کنند.

  شیلد حمله و دفاع در آپدیت کلش آف کلنز

  نظرات
 • در قمست نظرات مشکلات و پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در جریان بگزارید.

 • نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتی