close
چت روم
تاون هال 8 ,قوی ترین نقشه وار تاون هال 8 ,نقشه وار ,نقشه وار تاون هال هشت ,نقشه وار ,تاون هشت,نقشه کلش,نقشه جدید کلش,آموزش کلش,نقشه,بازی,کلش,نقشه کلش آف کلنز

قوی ترین نقشه ساختمان اصلی 8

شهرداری 8 جنگ پوسته پایه

در جنگ قبیله آن را بسیار محبوب است که یک سطح تالار شهر بالاتر خواهد از پایگاه خود را حمله. البته این گاهی اوقات خسته کننده, اما این تنها اگر یکی دیگر از سالن شهر اتفاق می افتد 8 بازیکن قادر به نیست 3 ستاره پایگاه خود را - با این طرح پایه شما آنها را سردرد.

طرح ضد اژدها TH8 جنگ پایه

TH8 جنگ پایه ضد اژدهاگ پایه TH8 جنگ پایه ضد اژدها

این سالن شهر 8 جنگ طراحی پایه است که به منظور دفاع در برابر حملات اژدها. به نحوی این حملات هنوز کاملا مردمی است. با دفاع هوایی متمرکز و طرح آن را سخت به قیف اژدها به طور مستقیم به هسته شما به هر یک را ببینید 3 ستاره با حملات اژدها در این پایگاه.


بهترین تالار شهر 8 ضد گراز سوار جنگ پایه

تله TH8 جنگ پایه ضد گراز سوار پردهی�وار با پردهی تله تله TH8 جنگ پایه ضد گراز سوار پردهی

این یک طرح بزرگ برای استفاده در برابر سواران گراز است. شما باید تنظیم تله قوی است که قابل پیش بینی نیست - مهاجم فقط شاهد 4 موقعیت های ممکن و همه آنها بسیار خصمانه علیه سواران گراز هستند. بیشتر و بیشتر مهاجمان با استفاده از سواران گراز جرم و این پایه 3-خیره با سواران در گیر نمی.

این پایگاه توصیه من این است.

مخالف 3 ستاره Allrounder جنگ پایه طرح TH8

TH8 جنگ پایه ضداره TH8 جنگ پایه طراحستارهH8 جنگ پایه ضد

این پایگاه جنگ تلاش می کند به کار در برابر تنظیم حمله های متعدد - شما تنظیم دام به خوبی کار در برابر سواران گراز, دفاع هوایی متمرکز و راه اندازی عمومی خوب در برابر اژدها و بودن همچنین تعداد زیادی از بهار تله در برابر حملات غول / شفا دهنده.

از همه تله در داخل بیشتر به طوری که آنها به راحتی نمی تواند از خارج باعث می شود.

TH8 جنگ پایه ضد GoWiPe

TH8 جنگ پایه ضدمخالفi 3ستاره پایهستاره جنگ پایه ضد

این پایگاه یک نسخه جایگزین از طرح TH8 دوم در بالا است. من دوست دارم ساختار کلی زیرا باعث می شود آن را سخت به قیف حملات GoWiPe به هسته.

شهرداری 8 انجمن جنگ پایه

TH8 جنگ پایه ضد�نگ پایه طراحی TH8 جنستاره�ایه ضد

این پایگاه با هسته جدا شده کار می کند بسیار خوب در برابر اکثر حملات. تکرار حمله به من نشان می دهد دیده می شود که بسیاری از مهاجمان موفق به دریافت سالن شهر به دلیل نیروهای ترجیح می دهند که در اطراف آن. یک راه خوب برای شما در ستاره آخرین ذخیره کنید.

شهرداری 8 کشاورزی پوسته پایه

صرفه جویی در منابع در حالی که کشاورزی در تالار شهر 8 می توانید سخت. در اینجا برخی از طرح های پایه من برای شما توصیه می, بسته چه می خواهید انجام دهید. من یکی هاردکور تیره اکسیر طرح کشاورزی و دو طرح بندی allrounder برای محافظت از تمام منابع (و همچنین ممکن است).

نکته مهم این است به گسترش انبار بنابراین مهاجمان نمی تواند برای آنها به طور خاص رفتن. این خطر وجود دارد که یک مهاجم می تواند همه غارت بدون گرفتن را به حداقل می رساند 3 ستاره در پایگاه خود را.

تیره اکسیر حفاظت TH8 کشاورزی پایه

TH8 کشاورزی پایه تیره حفاظت اکسیرکسیر حفاظت TH8 کشاورزی پایه تیره حفاظت اکسیر

این کشاورزی پایه TH8 طراحی شده است برای کمک به شما تیره اکسیر نجات. تاریکی اکسیر در هسته آن غیر ممکن به آن را دریافت بدون هدف قرار دادن پایگاه خود را بسیار سخت تا امن است - چیزی که من نمی بینم اتفاق می افتد در تالار شهر 8 چرا که اهداف بسیار آسان تر برای یک مهاجم وجود دارد.

سالن شهر، نیمه معرض برخی از تیره اکسیر برای حمله کند و بسیاری از آنها خواهد رفت که برای دریافت پاداش لیگ, اما همچنین به شما یک سپر را.

لطفا توجه داشته باشید که این پایه است که تنها اگر شما می خواهید برای ذخیره و مزرعه تیره اکسیر به طور انحصاری. اگر شما هم می خواهید برای صرفه جویی در منابع دیگر در صورت تمایل به استفاده از یکی از سالن شهر بعدی 8 پایگاه های کشاورزی.

سالن شهر ترکیبی 8 کشاورزی پایه

TH8 کشاورزی محفظه پایه�se کشاورزی طرح پایه TH8 کشاورزی محفظه پایه

اگر شما در حال حفاظت از همه منابع خود را, شما نیز برای محافظت از سالن شهر خود را داشته باشند. آن را به ارزش 1 طلا ذخیره سازی, 1 اکسیر و انبارداری نیز 20% از خود تیره اکسیر در دسترس.

ذخیره سازی در خارج توسط آسیب چلپ چلوپ محافظت, با وجود این واقعیت که آنها نگاه کمی بیش از حد برای یک پایگاه کشاورزی در معرض. هیچ راهی برای آنها ادم احمق به راحتی وجود دارد.

اختصاص چیدمان TH8 کشاورزی پایه

TH8 کشاورزی پایه اختصاص8 با اختصاص قوی TH8 کشاورزی پایه اختصاص

این هم یک هیبرید طرح پایه کشاورزی کلاسیک. هسته محافظت از اکسیر تیره و سالن شهر خود را, در حالی که انبار در دود لوله در خارج هستند.

هیچ راهی برای دسترسی آسان به آنها وجود دارد و اگر کسی می رود برای آنها شما بیش از دو دست دادن نیست, اما شما سپر خود را دریافت کنید.

نتیجه

این همه در مورد انتخاب آنچه شما می خواهید برای دفاع در برابر. این پایگاه به خوبی کار, به خصوص جنگ پایه دوم نشان داده شده. مراقبت برای تغییر تله کمی به طوری که هیچ کس نمی تواند آنها را پیش بینی.

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
ایران تم